Atrakcje
.

Atrakcje w Zakopanem

Obiekt Pod Lipą I

W pobliżu naszego domu znajduje się wyciąg „Bachledzki Wierch”.

Stok oświetlony lampami w niepowtarzalnym kształcie, zaprojektowanymi specjalnie do tego miejsca. Wyciąg niskiego prowadzenia wyposażony w orczyki teleskopowe. Trasa zjazdu dla początkujących długość ponad 200 m. Ze stoku widok na panoramę Tatr.

Zakopane od przeszło 100 lat robi niebywałą karierę miejscowości o niepowtarzalnej atmosferze. Przyjeżdżali tu artyści i politycy, ludzie kultury i nauki. Dla poratowania zdrowia, pięknych widoków, wysiłku fizycznego, nieprzemijającej mody na Zakopane.

Atrakcje w Białce Tatrzańskiej

Obiekt Pod Lipą II

Białka Tatrzańska pozwala na spędzanie wolnego czasu w aktywny sposób. Do dyspozycji odwiedzających tą piękną miejscowość jest największy w Polsce kompleks wyciągów Kotelnica Białczańska. Jest to raj dla osób kochających białe szaleństwo na stoku.

Kolejną atrakcją Białki Tatrzańskiej jest Terma Białka, która jest jednym z najnowocześniejszych i największych obiektów tego typu na terenie Polski. Mnogość oraz ilość ciepłych basenów pozwala na odprężenie po całym dniu spędzonym w aktywny sposób.

Liczne wypożyczalnie skuterów śnieżnych oraz quadów pozwalają na zwiedzanie okolic w nieszablonowy sposób. Wieczory natomiast można spędzić w jednej z lokalnych karczm znajdujących się w Białce Tatrzańskiej.